OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
İsmihan İsmet Süzer İlköğretim Okulu
İlİstanbul
İlçeÇekmeköy
Adresi M.AKİF MAH.18 MART CADDESİ NO:46
Telefon2166405960
Fax2166405961
E-Postayonetim@k12.tr
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder

Hedeflerimiz.
 
       Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda kendisinin ve başkalarının hak ve düşüncelerine saygılı, öğrenme sevgisi güçlü, yaşam boyu öğrenen ve öğrendiklerini yaşama aktarabilen bir birey olması. Nasıl öğreneceğini öğrenmesi.

      Düşünme ve sorunu çözme becerilerinin artması. Edindiği bilgi ve becerilerle içinde yaşadığı çevreyi daha iyi yaşanabilir hale getirebilmesi.  Kültürel çeşitliliği anlaması, saygı göstermesi ve katkıda bulunması. Yeni bilgi ve deneyimler karşısında kendisini değiştirebilme gücü kazanması.

      Spor ve sanat alanındaki yeteneklerinin ortaya çıkması ve geliştirilmesinde uygun ortamın yaratılması, bedensel ve ruhsal yönden sağlıklı olmanın önemini kavraması hedeflenmektedir.

      %94olan bir üst okula öğrenci gönderme oranını %100 e çıkarmak.Anadolu lisesi, Anadolu Öğretmen Lisesi ve Fen Liselerine giden öğrenci sayısını %40 dan önümüzdeki öğretim yılında %50 ye ve Tüm Anadolu lu liseleri kazanma oranını %76 dan %85 e çıkarmak. 

       Okul Kütüphanemizi yeniden düzenlemek ve daha işlevsel hale getirmek  Öğrenci sayısı esas olmak üzere istenilen her dersten yetiştirme kursu ve sınavlara hazırlık kurslarını açmak. Sosyal ve sportif faaliyetlere katılma oranını %42 den önümüzdeki öğretim yılında en az %60 a çıkarmak.

       İleriki yıllarda %100 e çıkmak. %84 olan veli memnuniyetini %100 e çıkarmak. Velilerin okula katkısını arttırmak. Eğitim ve iletişim yolu ile verimliliği arttırmak. Tanınmayı sağlamak.

       Okulumuzda eğitim-öğretim ve yönetim kalitesini arttırmak.Okulumuzun olanaklarından öğrencilerimiz ve personelimiz dışında daha çok insanın yararlanmasını sağlamak.

       Sürekli iyileştirmeyi sağlamak. Kontrol ve denetim sistemini yol gösterici bir anlayışla geliştirmek.Çalışanların motivasyonunu üst düzeye çıkararak, etkililiği, verimliliği ve işbirliğini arttıracak yapılanmayı sağlamak.

 Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.